Arap kültürünün geleneksel kıyafeti kandura ile alışveriş yapan kardeşler, ilgi odağı oldu.
Kardeşler, “Neden böyle giyindiniz?” sorusuna şu yanıtı verdi:
![](https://konya-saglik-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/cansu-taskin-dubaideki-luks-yasam-bizi-buyuledi-0-JMpNQ1LQ.jpg)
“İş ve proje yoğunluklarımızdan dolayı Dubai’ye taşınma kararı aldık. Oradaki lüks yaşam tarzı bizi büyüledi ve kendimizi o dünyaya ait hissettik. Giydiğimiz geleneksel kıyafetlerle de kendimizi buna hazırlıyoruz. Ülkeden temelli ayrılmıyoruz. Burayı çok seviyoruz. Dubai’deki projelerimizden dolayı orada daha çok vakit geçireceğiz. Bir ayağımız hep Türkiye’de olacak.”