Kartepe’de düzenlenen 16.Uluslararası Sazan Balığı Tutma Yarışması’nda dereceye giren sporcular ödüllerine kavuştu. Kartepe Belediyesi ile KAMADER işbirliğinde düzenlenen yarışmanın ödül törenine birçok katılımcı ve davetli katıldı. KAMADER Başkanı Engin Uztürk, yarışmanın sonuçları hakkında bilgi verirken, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman ise Sapanca Gölü’ne yapılan balıklandırma çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.